KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14544479
nr 1454 4479
Oidentifierad konstnär. Stilleben, Monogramsignerad CW. Olja på duk, 43x64, yttermått inklusive ram: 61x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:28:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr